Palaa kohteeseen 2011-2012

5.divisioona

5.divisioona lohko 22

Joukkue

O

V

T

H

TM

PM

+/-

P

 KY-Sport

18

14

1

3

138

59

79

29

 OU

18

14

1

3

138

65

73

29

 Wankers

18

14

0

4

97

49

48

28

 River Rats

18

12

1

5

122

68

54

25

 ValPas SB

18

7

1

10

84

117

-33

15

 Musketeers 2

18

7

1

10

106

102

4

15

 Röda Laget

18

6

2

10

112

106

6

14

 SBS Lieto

18

7

0

11

84

109

-25

14

 HIF

18

5

1

12

80

96

-16

11

 AFC Campus 5

18

0

0

18

36

226

-190

0

MIESTEN 5-DIVISIOONAN 22.LOHKON OTTELUOHJELMA KAUDELLA 2011-12

16.10.2011 Leaf-Areena Vastuujoukkue Musketeers 2

10:00 Röda Laget – Musketeers 2 7-6
11:00 AFC Campus 5 – KY-Sport 0-12
12:00 River Rats – Röda Laget 7-7
13:00 Wankers – AFC Campus 5 12-0
14:00 HIF – KY-Sport 1-9
15:00 ValPas SB – River Rats 4-10
16:00 Wankers – SBS Lieto 6-1
17:00 OU – HIF 5-3
18:00 SBS Lieto – ValPas SB 4-3
19:00 Musketeers 2 – OU 4-4

5.11.2011 Kilosport Turku Vastuujoukkue Wankers

10:00 River Rats – Wankers 3-5
11:00 HIF – RÖDA LAGET 6-0
12:00 SBS Lieto – River Rats 1-10
13:00 RÖDA LAGET – KY-Sport 5-5
14:00 ValPas – HIF 3-3
15:00 SBS Lieto – AFC Campus 5 11-4
16:00 KY-Sport – OU 8-1
17:00 Musketeers 2 – ValPas 4-6
18:00 AFC Campus 5 – OU 4-16
19:00 Wankers – Musketeers 2 5-2

26.11.2011 Sport Garden Vastuujoukkue RÖDA LAGET

10:00 OU – RÖDA LAGET 7-6
11:00 Musketeers 2 – SBS Lieto 2-6
12:00 ValPas – OU 2-14
13:00 SBS Lieto – HIF 6-1
14:00 River Rats – Musketeers 2 4-2
15:00 KY-Sport – ValPas 7-0
16:00 HIF – Wankers 0-6
17:00 River Rats – AFC Campus 5 10-3
18:00 Wankers – KY-Sport 5-3
19:00 AFC Campus 5 – RÖDA LAGET 3-15

18.12.2011 Leaf-Areena Vastuujoukkue HIF

10:00 Musketeers 2 – HIF 7-5
11:00 SBS Lieto – OU 1-13
12:00 Musketeers 2 – AFC Campus 5 13-1
13:00 OU – Wankers 5-2
14:00 KY-Sport – SBS Lieto 8-1
15:00 AFC Campus 5 – ValPas 2-10
16:00 Wankers – RÖDA LAGET 4-3
17:00 River Rats – KY-Sport 4-3
18:00 RÖDA LAGET – ValPas 5-7
19:00 HIF – River Rats 4-5

14.1.2012 Leaf-Areena Vastuujoukkue River Rats

10:00 RÖDA LAGET – River Rats 4-7
11:00 KY-Sport – HIF 5-1
12:00 RÖDA LAGET – SBS Lieto 6-3
13:00 HIF – AFC Campus 5 13-1
14:00 KY-Sport – Musketeers 2 9-3
15:00 ValPas – SBS Lieto 4-9
16:00 AFC Campus 5 – Wankers 0-5
17:00 OU – Musketeers 2 8-3
18:00 ValPas – Wankers 2-4
19:00 OU – River Rats 7-5

28.1.2012 Kilosport Turku Vastuujoukkue ValPas

10:00 River Rats – ValPas 9-1
11:00 HIF – OU 0-5
12:00 Wankers – River Rats 1-6
13:00 OU – KY-Sport 7-9
14:00 RÖDA LAGET – HIF 7-3
15:00 SBS Lieto – Wankers 4-1
16:00 KY-Sport – AFC Campus 5 17-5
17:00 Musketeers 2 – RÖDA LAGET 6-4
18:00 AFC Campus 5 – SBS Lieto 0-10
19:00 ValPas – Musketeers 2 5-4

19.2.2012 Leaf-Areena Vastuujoukkue AFC Campus 5

10:00 OU – AFC Campus 5 13-1
11:00 Musketeers 2 – Wankers 4-7
12:00 RÖDA LAGET – OU 2-5
13:00 Wankers – HIF 8-3
14:00 SBS Lieto – Musketeers 2 5-7
15:00 KY-Sport – RÖDA LAGET 8-7
16:00 HIF – ValPas 7-8
17:00 River Rats – SBS Lieto 7-3
18:00 ValPas – KY-Sport 4-9
19:00 AFC Campus 5 – River Rats 0-12

26.2.2012 Lietohalli Vastuujoukkue SBS Lieto

10:00 SBS Lieto – KY-Sport 3-7
11:00 AFC Campus 5 – Musketeers 2 4-15
12:00 KY-Sport – Wankers 7-1
13:00 RÖDA LAGET – AFC Campus 5 14-4
14:00 Musketeers 2 – River Rats 2-10
15:00 Wankers – OU 5-3
16:00 ValPas – RÖDA LAGET 7-2
17:00 River Rats – HIF 4-8
18:00 OU – ValPas 8-1
19:00 HIF – SBS Lieto 3-1

24.3.2012 Alastarohalli Vastuujoukkue OU

10:00 River Rats – OU 5-7
11:00 HIF – Musketeers 2 6-15
12:00 KY-Sport – River Rats 6-4
13:00 AFC Campus 5 – HIF 1-13
14:00 Musketeers 2 – KY-Sport 7-6
15:00 Röda Laget – Wankers 1-7
16:00 ValPas SB – AFC Campus 5 15-3
17:00 SBS Lieto – Röda Laget 11-17
18:00 Wankers – ValPas SB 13-2
19:00 OU – SBS Lieto 10-4