Palaa kohteeseen 2012-2013

Hallisarja

2D runkosarja:

O:

V:

T:

H:

M+:

M-:

+/-:

P:

1. River Rats

14

12

0

2

108

46

62

24

2. SBS Saalistajat

14

11

0

3

74

43

31

22

3. Tre Ankkare

14

9

3

2

92

63

29

21

4. SaPeLi

14

10

1

3

59

36

23

21

5. Janoiset Kamelit

14

9

2

3

91

54

37

20

6. Friday Boys

14

9

1

4

83

50

33

19

7. Potku-79

14

8

0

6

79

49

30

16

8. Pelkkä Klubi

14

6

2

6

85

70

15

14

9. Laustori

14

6

1

7

42

75

-33

13

10. Häjyt

14

6

0

8

66

76

-10

12

11. Kalamiehet

14

2

4

8

55

80

-25

8

12. Hapa

14

2

2

10

53

93

-40

6

13. S Champions

14

3

0

11

42

92

-50

6

14. Salamanders II

14

2

0

12

42

87

-45

4

15. SS Spunk

14

1

2

11

37

94

-57

4

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
14.10.12 10.00 SBS Saalistajat River Rats 3-4
14.10.12 10.00 Tre Ankkare Janoiset Kamelit 5-5
14.10.12 11.00 pelkkä klubi Salamanders II 10-3
14.10.12 11.00 Häjyt Laustori 2-6
14.10.12 12.00 Hapa SBS Saalistajat 0-6
14.10.12 12.00 SaPeLi Potku-79 3-0
14.10.12 13.00 River Rats Tre Ankkare 5-8
14.10.12 14.00 Friday Boys SS Spunk 8-0
14.10.12 14.00 Janoiset Kamelit pelkkä klubi 5-3
14.10.12 15.00 Salamanders II SaPeLi 2-6
14.10.12 15.00 Laustori Kalamiehet 5-3
14.10.12 16.00 SS Spunk S Champions  1-2
14.10.12 16.00 Potku-79 Häjyt 11-1
14.10.12 17.00 Kalamiehet Friday Boys 6-6
14.10.12 18.00 S Champions Hapa  5-2

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
21.10.12 10.00 River Rats Janoiset Kamelit  9-2
21.10.12 10.00 Tre Ankkare pelkkä klubi  9-4
21.10.12 11.00 Friday Boys S Champions  6-3
21.10.12 11.00 Potku-79 Laustori  8-0
21.10.12 12.00 Janoiset Kamelit Salamanders II  6-3
21.10.12 12.00 pelkkä klubi SaPeLi  3-5
21.10.12 13.00 S Champions SBS Saalistajat  4-6
21.10.12 13.00 Hapa River Rats  4-12
21.10.12 14.00 Laustori Friday Boys  1-7
21.10.12 14.00 Kalamiehet SS Spunk  5-5
21.10.12 15.00 SBS Saalistajat Tre Ankkare  2-6
21.10.12 15.00 Salamanders II Potku-79  2-3
21.10.12 16.00 SaPeLi Häjyt  4-1
21.10.12 16.00 SS Spunk Hapa  4-5
21.10.12 17.00 Häjyt Kalamiehet  8-3

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
10.11.12 11.00 Tre Ankkare Salamanders II  3-2
10.11.12 11.00 Janoiset Kamelit SaPeLi  1-3
10.11.12 12.00 pelkkä klubi Potku-79  3-5
10.11.12 12.00 Salamanders II Häjyt  3-8
10.11.12 13.00 SaPeLi Laustori  4-1
10.11.12 13.00 SS Spunk SBS Saalistajat  2-11
10.11.12 14.00 Häjyt Friday Boys  2-7
10.11.12 14.00 Kalamiehet S Champions  3-4
10.11.12 15.00 Laustori SS Spunk  5-4
10.11.12 11.00 River Rats pelkkä klubi  11-6
10.11.12 16.00 Friday Boys Hapa  6-3
10.11.12 16.00 S Champions River Rats  2-7
10.11.12 17.00 Hapa Tre Ankkare  7-9
10.11.12 17.00 SBS Saalistajat Janoiset Kamelit  3-8
10.11.12 18.00 Potku-79 Kalamiehet  3-2

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
25.11.12 10.00 Janoiset Kamelit Potku-79 8-6
25.11.12 10.00 pelkkä klubi Häjyt 10-5
25.11.12 11.00 Salamanders II Laustori 2-5
25.11.12 11.00 S Champions Tre Ankkare 2-14
25.11.12 12.00 Potku-79 Friday Boys 3-9
25.11.12 12.00 Häjyt SS Spunk 8-2
25.11.12 13.00 Laustori S Champions 2-1
25.11.12 13.00 Tre Ankkare SaPeLi 9-8
25.11.12 14.00 Friday Boys SBS Saalistajat 6-4
25.11.12 14.00 Hapa Janoiset Kamelit 5-9
25.11.12 15.00 SaPeLi Kalamiehet 4-3
25.11.12 16.00 SBS Saalistajat pelkkä klubi 4-5
25.11.12 17.00 Kalamiehet Hapa 9-1

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
01.12.12 10.00 pelkkä klubi Laustori 6-5
01.12.12 10.00 SaPeLi Friday Boys 3-1
01.12.12 11.00 Häjyt S Champions 9-4
01.12.12 11.00 Potku-79 SS Spunk 12-1
01.12.12 12.00 Friday Boys River Rats 1-13
01.12.12 12.00 Laustori Hapa 5-4
01.12.12 13.00 SBS Saalistajat Salamanders II 8-0
01.12.12 13.00 SS Spunk Tre Ankkare 0-5
01.12.12 14.00 S Champions Janoiset Kamelit 2-10
01.12.12 14.00 Salamanders II Kalamiehet 4-5
01.12.12 15.00 Hapa pelkkä klubi 6-6
01.12.12 15.00 River Rats SaPeLi 4-1
01.12.12 16.00 Kalamiehet SBS Saalistajat 3-4
01.12.12 16.00 Tre Ankkare Potku-79 5-2
01.12.12 17.00 Janoiset Kamelit Häjyt 11-5

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
16.12.12 10.00 Salamanders II Friday Boys 0-12
16.12.12 10.00 Janoiset Kamelit Laustori 11-0
16.12.12 11.00 Potku-79 S Champions 11-3
16.12.12 11.00 SaPeLi SS Spunk 6-3
16.12.12 12.00 Häjyt Hapa 8-3
16.12.12 12.00 Friday Boys Tre Ankkare 10-4
16.12.12 13.00 SS Spunk Janoiset Kamelit 0-9
16.12.12 14.00 Kalamiehet River Rats 1-13
16.12.12 14.00 Hapa Salamanders II 4-8
16.12.12 15.00 Tre Ankkare Häjyt 4-5
16.12.12 16.00 pelkkä klubi Kalamiehet 11-0
16.12.12 16.00 River Rats Potku-79 2-9

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
06.01.13 12.00 Laustori SBS Saalistajat 2-8
06.01.13 13.00 SS Spunk River Rats 2-6
06.01.13 14.00 SBS Saalistajat SaPeLi 3-1
06.01.13 15.00 River Rats Salamanders II 7-4
06.01.13 16.00 S Champions pelkkä klubi 4-8

Päivä Kello Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
13.01.13 10.00 SaPeLi S Champions 8-2
13.01.13 10.00 Potku-79 Hapa 3-5
13.01.13 11.00 Häjyt SBS Saalistajat 2-4
13.01.13 11.00 Laustori River Rats 1-11
13.01.13 12.00 SS Spunk pelkkä klubi 6-6
13.01.13 12.00 Friday Boys Janoiset Kamelit 5-1
13.01.13 13.00 Hapa SaPeLi 3-3
13.01.13 13.00 S Champions Salamanders II 3-4
13.01.13 14.00 Janoiset Kamelit Kalamiehet 5-5
13.01.13 14.00 SBS Saalistajat Potku-79 5-3
13.01.13 15.00 River Rats Häjyt 4-2
13.01.13 15.00 Tre Ankkare Laustori 4-4
13.01.13 16.00 Salamanders II SS Spunk 5-7
13.01.13 16.00 pelkkä klubi Friday Boys 5-1
13.01.13 17.00 Kalamiehet Tre Ankkare 7-7

Päivä Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue tulos
26.01.13 11.00 River Rats – Pelkkä Klubi 9-11

16.02.13 13.00 River Rats – Janoiset Kamelit 6-1