Palaa kohteeseen 2012-2013

Naiset 2.divisioona

Joukkue O V T H TM PM P
1 SBS Wirmo 16 10 3 3 59 34 23
2 FBC Turku 16 10 1 5 69 34 21
3 BK NGD 16 10 1 5 33 23 21
4 KaPa-65 16 9 1 6 41 45 19
5 HuKu 16 7 3 6 55 38 17
6 River Rats 16 7 2 7 38 43 16
7 AFC 16 6 3 7 35 34 15
8 SBS Rupu 16 4 2 10 41 62 10
9 Salba 16 1 0 15 34 92 2

Otteluohjelma

30.9.2012 Rauman Kauppaoppilaitos, vastuujoukkue SalBa

11:00 HuKu – KaPa-65 4-3
12:00 Salba – BK NGD 2-3
13:00 FBC Turku – HuKu 2-2
14:00 KaPa-65 – AFC 1-0
15:00 SBS Rupu – BK NGD 2-0
16:00 River Rats – FBC Turku 2-1
17:00 AFC – SBS Wirmo 2-2
18:00 Salba – SBS Rupu 2-1
19:00 SBS Wirmo – River Rats 2-2

20.10.2012 vastuujoukkueet: SBS Rupu (Huhkolinna) ja BK NGD (Baltichallen)

11:00 FBC Turku – SBS Rupu 6-1
12:00 AFC – HuKu 3-1
13:00 Salba – FBC Turku 3-8
14:00 AFC – River Rats 1-2
15:00 HuKu – Salba 6-3
15:30 BK NGD – SBS Wirmo 1-4
16:00 River Rats – SBS Rupu 0-3
17:30 SBS Wirmo – KaPa-65 9-1
19:30 BK NGD – KaPa-65 4-1

10.11.2012 HaNi-halli, vastuujoukkue SBS Wirmo

10:00 River Rats – HuKu 2-5
11:00 SBS Wirmo – Salba 6-2
12:00 HuKu – BK NGD 0-0
13:00 Salba – AFC 1-4
14:00 River Rats – BK NGD 0-1
15:00 KaPa-65 – FBC Turku 0-7
16:00 SBS Rupu – AFC 3-4
17:00 FBC Turku – SBS Wirmo 5-0
18:00 SBS Rupu – KaPa-65 7-2

1.12.2012 Baltichallen, vastuujoukkue BK NGD

15:30 BK NGD – FBC Turku 2-5
17:30 FBC Turku – AFC 3-4
19:30 BK NGD – AFC 4-2

8.12.2012 Pohitullin koulu, vastuujoukkue KaPa-65

11:00 KaPa-65 – Salba 4-3
12:00 SBS Wirmo – HuKu 4-2
13:00 Salba – River Rats 3-5
14:00 SBS Rupu – SBS Wirmo 3-3
15:00 River Rats – KaPa-65 0-4
16:00 HuKu – SBS Rupu 5-2

12.1.2013 vastuujoukkueet BK NGD (Baltichallen) ja FBC Turku (Sport Garden)

11:00 HuKu – FBC Turku 5-2
12:00 SBS Wirmo – AFC 2-1
13:00 KaPa-65 – HuKu 4-0
14:00 River Rats – SBS Wirmo 2-3
15:00 AFC – KaPa-65 2-1
15:30 BK NGD – Salba 6-0
16:00 FBC Turku – River Rats 7-3
17:30 Salba – SBS Rupu 2-4
19:30 BK NGD – SBS Rupu 2-0

26.1.2013 Hanhivaaran LK, vastuujoukkue HuKu

11:00 KaPa-65 – SBS Wirmo 3-1
12:00 HuKu – AFC 2-2
13:00 KaPa-65 – BK NGD 2-1
14:00 River Rats – AFC 6-1
15:00 SBS Wirmo – BK NGD 1-2
16:00 FBC Turku – Salba 5-2
17:00 SBS Rupu – River Rats 2-3
18:00 Salba – HuKu 1-10
19:00 SBS Rupu – FBC Turku 4-11

9.2.2013 vastuujoukkueet: BK NGD (Baltichallen) ja AFC (Leaf-Areena)

11:00 AFC – SBS Rupu 2-2
12:00 SBS Wirmo – FBC Turku 3-2
13:00 KaPa-65 – SBS Rupu 5-2
14:00 Salba – SBS Wirmo 2-10
15:00 FBC Turku – KaPa-65 0-2
15:30 BK NGD – HuKu 2-1
16:00 AFC – Salba 7-1
17:30 HuKu – River Rats 1-2
19:30 BK NGD – River Rats 3-0

23.2.2013 Leaf-Areena, vastuujoukkue RIver Rats

11:00 River Rats – Salba 7-4
12:00 FBC Turku – BK NGD 3-1
13:00 Salba – KaPa-65 3-6
14:00 AFC – BK NGD 0-1
15:00 SBS Wirmo – SBS Rupu 6-2
16:00 KaPa-65 – River Rats 2-2
17:00 HuKu – SBS Wirmo 2-3
18:00 AFC – FBC Turku 0-2
19:00 SBS Rupu – HuKu 3-9