Palaa kohteeseen 2013-2014

Hallisarja

Hallisarja 1.divisioona 2013-2014

  O V T H TM PM ME P
 1. Suami 8 6 0 2 56 27 29 12
 2. River Rats 8 5 2 1 72 36 36 12
 3. SC Onni 8 6 0 2 66 33 33 12
 4. Musketeers 2 8 5 0 3 49 47 2 10
 5. TBB 8 4 2 2 41 33 8 10
 6. Sählyporukka 8 4 1 3 51 48 3 9
 7. Friday Boys 8 2 0 6 31 52 -21 4
 8. FBC Nahkamailat 8 1 1 6 25 50 -25 3
 9. S Champions 8 0 0 8 24 89 -65 0

Tasonmittaus lohko B

    O V T H TM PM ME P
1. FBT Blue Flames 8 6 2 0 48 24 24 14
2. Tapy 8 6 1 1 44 22 22 13
3. AFC Roosters 8 5 2 1 33 21 12 12
4. Sählyporukka 8 6 0 2 52 31 21 12
5. River Rats 8 3 1 4 41 36 5 7
6. Suami 8 3 0 5 29 26 3 6
7. FBC TSP 8 2 0 6 14 56 -42 4
8. Reilukerho 8 1 1 6 18 32 -14 3
9. Salamanders II 8 0 1 7 17 48 -31 1

SB Areena Hallisarja 2013-2014

— Tasonmittaus Lohko B —

12.10.2013 10.00 Kenttä 1 Lohko B AFC Roosters – River Rats 1-1
12.10.2013 11.00 Kenttä 1 Lohko B FBC TSP – Suami
12.10.2013 12.00 Kenttä 1 Lohko B AFC Roosters – Sählyporukka
12.10.2013 13.00 Kenttä 1 Lohko B River Rats – Suami 5-3
12.10.2013 14.00 Kenttä 1 Lohko B Sählyporukka – FBC TSP

20.10.2013 10.00 Kenttä 2 Lohko B Reilukerho – FBT Blue Flames
20.10.2013 12.00 Kenttä 2 Lohko B FBT Blue Flames – Salamanders II
20.10.2013 13.00 Kenttä 2 Lohko B Reilukerho – River Rats 5-4

27.10.2013 11.00 Kenttä 2 Lohko B Sählyporukka – Suami
27.10.2013 12.00 Kenttä 2 Lohko B FBC TSP – Reilukerho
27.10.2013 13.00 Kenttä 2 Lohko B AFC Roosters – Suami
27.10.2013 14.00 Kenttä 2 Lohko B Salamanders II – Sählyporukka
27.10.2013 16.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Reilukerho – AFC Roosters

09.11.2013 10.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Reilukerho – Salamanders II
09.11.2013 11.00 Kenttä 2 Tasomittaus B FBT Blue Flames – Sählyporukka
09.11.2013 12.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Suami – Salamanders II
09.11.2013 13.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Sählyporukka – Reilukerho
09.11.2013 14.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Suami – FBT Blue Flames
09.11.2013 16.00 Kenttä 2 Tasomittaus B FBC TSP – Tapy

16.11.2013 10.00 Kenttä 2 Tasomittaus B River Rats – Sählyporukka 7-8
16.11.2013 11.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Salamanders II – FBC TSP
16.11.2013 12.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Sählyporukka – Tapy
16.11.2013 13.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Salamanders II – River Rats 3-7
16.11.2013 14.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Suami – Tapy

17.11.2013 13.00 Kenttä 1 Tasomittaus B Tapy – FBT Blue Flames
17.11.2013 15.00 Kenttä 1 Tasomittaus B FBT Blue Flames – AFC Roosters
17.11.2013 16.00 Kenttä 1 Tasomittaus B Tapy – Reilukerho

01.12.2013 16.00 Kenttä 2 Tasomittaus B River Rats – Tapy 6-12

07.12.2013 13.00 Kenttä 2 Tasomittaus B FBT Blue Flames – River Rats 3-2

14.12.2013 10.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Tapy – AFC Roosters
14.12.2013 11.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Suami – Reilukerho
14.12.2013 12.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Salamanders II – AFC Roosters
14.12.2013 13.00 Kenttä 2 Tasomittaus B River Rats – FBC TSP 9-1
14.12.2013 15.00 Kenttä 2 Tasomittaus B Tapy – Salamanders II
14.12.2013 17.00 Kenttä 2 Tasomittaus B AFC Roosters – FBC TSP

15.12.2013 17.00 Kenttä 2 Tasomittaus B FBC TSP – FBT Blue Flames

— 1.divisioona —

12.1.2014 10.00 Kenttä 2 1. Div S Champions – FBC Nahkamailat 4 – 7
12.1.2014 11.00 Kenttä 2 1. Div Sählyporukka – Friday Boys 10 – 6
12.1.2014 12.00 Kenttä 1 1. Div FBC Nahkamailat – Suami 2 – 9
12.1.2014 13.00 Kenttä 2 1. Div Sählyporukka – S Champions 16 – 4
12.1.2014 14.00 Kenttä 2 1. Div Suami – Friday Boys 5 – 4

18.1.2014 13.00 Kenttä 2 1. Div Musketeers 2 – River Rats 5 – 13
18.1.2014 15.00 Kenttä 2 1. Div TBB – S Champions 8 – 3
18.1.2014 16.00 Kenttä 2 1. Div SC Onni – Musketeers 2 12 – 2
18.1.2014 17.00 Kenttä 2 1. Div River Rats – TBB 7 – 7
18.1.2014 18.00 Kenttä 2 1. Div SC Onni – S Champions 14 – 2

1.2.2014 10.00 Kenttä 2 1. Div Musketeers 2 – TBB 4 – 2
1.2.2014 11.00 Kenttä 2 1. Div Friday Boys – FBC Nahkamailat 5 – 1
1.2.2014 12.00 Kenttä 2 1. Div TBB – Sählyporukka 5 – 5
1.2.2014 13.00 Kenttä 2 1. Div Musketeers 2 – FBC Nahkamailat 8 – 4
1.2.2014 14.00 Kenttä 2 1. Div Suami – Sählyporukka 7 – 3
1.2.2014 15.00 Kenttä 2 1. Div Friday Boys – River Rats 2 – 8
1.2.2014 16.00 Kenttä 2 1. Div SC Onni – Suami 2 – 8

8.2.2014 11.00 Kenttä 2 1. Div Musketeers 2 – Friday Boys 6 – 3

9.2.2014 10.00 Kenttä 2 1. Div Suami – S Champions 14 – 2

1.3.2014 10.00 Kenttä 1 1. Div River Rats – FBC Nahkamailat 6-6
1.3.2014 11.00 Kenttä 1 1. Div Sählyporukka – Musketeers 2 5-4
1.3.2014 12.00 Kenttä 1 1. Div S Champions – River Rats 1-11
1.3.2014 13.00 Kenttä 1 1. Div FBC Nahkamailat – Sählyporukka 1-4
1.3.2014 14.00 Kenttä 1 1. Div River Rats – SC Onni 9-6

30.3.2014 10.00 Kenttä 2 1. Div Friday Boys – TBB 3-8
30.3.2014 11.00 Kenttä 2 1. Div River Rats – Suami 3-6
30.3.2014 12.00 Kenttä 2 1. Div Friday Boys – SC Onni 3-10
30.3.2014 13.00 Kenttä 2 1. Div TBB – Suami 5-3
30.3.2014 14.00 Kenttä 2 1. Div SC Onni – Sählyporukka 6-5

13.4.2014 10.00 Kenttä 2 1. Div TBB – SC Onni 2-6
13.4.2014 11.00 Kenttä 2 1. Div Sählyporukka – River Rats 3-15
13.4.2014 12.00 Kenttä 2 1. Div FBC Nahkamailat – SC Onni 2-10
13.4.2014 13.00 Kenttä 2 1. Div S Champions – Musketeers 2 4-14
13.4.2014 14.00 Kenttä 2 1. Div FBC Nahkamailat – TBB 2-4
13.4.2014 15.00 Kenttä 2 1. Div Suami – Musketeers 2 4-6
13.4.2014 16.00 Kenttä 2 1. Div S Champions – Friday Boys 4-5

SB Areena Hallisarja 2013-2014