Otteluohjelma

HALLISARJA 2020-2021 OTTELUOHJELMA
Päivämäärä Kello Sarja Kotijoukkue Vierasjoukkue Kenttä
03/10/2020 10.00 2divB FBC Melapojat Archipelago S Leaf Areena 3
03/10/2020 11.00 2divB Poliisit Huppati Leaf Areena 3
03/10/2020 12.00 2divB AC Cheddar FBC Melapojat Leaf Areena 3
03/10/2020 13.00 2divB Huppati Brobeans Leaf Areena 3
03/10/2020 14.00 2divB Laustori AC Cheddar Leaf Areena 3
03/10/2020 15.00 2divB Brobeans HISE Leaf Areena 3
03/10/2020 16.00 2divB Team Chaos Laustori Leaf Areena 3
03/10/2020 17.00 2divB IKP Poliisit Leaf Areena 3
03/10/2020 18.00 2divB HISE Team Chaos Leaf Areena 3
03/10/2020 19.00 2divB Archipelago S IKP Leaf Areena 3
04/10/2020 10.00 Liiga Hannut PSB Leaf Areena 3
04/10/2020 11.00 Liiga hooligans Wankers Leaf Areena 3
04/10/2020 12.00 Liiga yrmyt Hannut Leaf Areena 3
04/10/2020 13.00 Liiga Wankers Toros de Oro SC Leaf Areena 3
04/10/2020 14.00 Liiga Pelkkä Klubi yrmyt Leaf Areena 3
04/10/2020 15.00 Liiga Toros de Oro SC Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
04/10/2020 16.00 Liiga SB Tractors Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
04/10/2020 17.00 Liiga Sultans of Swing hooligans Leaf Areena 3
04/10/2020 18.00 Liiga Lex Puuhelmet SB Tractors Leaf Areena 3
04/10/2020 19.00 Liiga PSB Sultans of Swing Leaf Areena 3
10/10/2020 10.00 1. Div HC/FC Musketeers Leaf Areena 3
10/10/2020 11.00 1. Div SB Mammutti HIF Leaf Areena 3
10/10/2020 12.00 1. Div PTPK HC/FC Leaf Areena 3
10/10/2020 13.00 1. Div HIF PoSa 2 Leaf Areena 3
10/10/2020 14.00 1. Div River Rats Turun Ponteva Leaf Areena 3
10/10/2020 15.00 1. Div Reilukerho PTPK Leaf Areena 3
10/10/2020 16.00 1. Div PoSa 2 River Rats Leaf Areena 3
10/10/2020 17.00 1. Div Turun Ponteva Reilukerho Leaf Areena 3
11/10/2020 10.00 2divA Parmaharjun Toivo FBC Turku 5 Leaf Areena 3
11/10/2020 11.00 2divA Burana Teami FBC Jörners Leaf Areena 3
11/10/2020 12.00 2divA SBS Littoinen Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
11/10/2020 13.00 2divA FBC Jörners SB Giljotiini Leaf Areena 3
11/10/2020 14.00 2divA IKA Innebandy SBS Littoinen Leaf Areena 3
11/10/2020 15.00 2divA SB Giljotiini ButtSnorkeler Leaf Areena 3
11/10/2020 16.00 2divA Velehot IKA Innebandy Leaf Areena 3
11/10/2020 17.00 2divA iloveljet Burana Teami Leaf Areena 3
11/10/2020 18.00 2divA ButtSnorkeler Velehot Leaf Areena 3
11/10/2020 19.00 2divA FBC Turku 5 iloveljet Leaf Areena 3
17/10/2020 10.00 2divB Team Chaos Huppati Leaf Areena 3
17/10/2020 11.00 2divB Laustori IKP Leaf Areena 3
17/10/2020 12.00 2divB Brobeans Team Chaos Leaf Areena 3
17/10/2020 13.00 2divB AC Cheddar HISE Leaf Areena 3
17/10/2020 14.00 2divB Archipelago S Laustori Leaf Areena 3
17/10/2020 15.00 2divB Poliisit Brobeans Leaf Areena 3
17/10/2020 16.00 2divB HISE Archipelago S Leaf Areena 3
17/10/2020 17.00 2divB FBC Melapojat Poliisit Leaf Areena 3
17/10/2020 18.00 2divB Huppati AC Cheddar Leaf Areena 3
17/10/2020 19.00 2divB IKP FBC Melapojat Leaf Areena 3
24/10/2020 10.00 Liiga SB Tractors Wankers Leaf Areena 3
24/10/2020 11.00 Liiga Pelkkä Klubi Sultans of Swing Leaf Areena 3
24/10/2020 12.00 Liiga Toros de Oro SC SB Tractors Leaf Areena 3
24/10/2020 13.00 Liiga yrmyt Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
24/10/2020 14.00 Liiga PSB Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
24/10/2020 15.00 Liiga hooligans Toros de Oro SC Leaf Areena 3
24/10/2020 16.00 Liiga Lex Puuhelmet PSB Leaf Areena 3
24/10/2020 17.00 Liiga Hannut hooligans Leaf Areena 3
24/10/2020 18.00 Liiga Wankers yrmyt Leaf Areena 3
24/10/2020 19.00 Liiga Sultans of Swing Hannut Leaf Areena 3
25/10/2020 10.00 2divA Velehot FBC Jörners Leaf Areena 3
25/10/2020 11.00 2divA IKA Innebandy iloveljet Leaf Areena 3
25/10/2020 12.00 2divA SB Giljotiini Velehot Leaf Areena 3
25/10/2020 13.00 2divA SBS Littoinen ButtSnorkeler Leaf Areena 3
25/10/2020 14.00 2divA FBC Turku 5 IKA Innebandy Leaf Areena 3
25/10/2020 15.00 2divA Burana Teami SB Giljotiini Leaf Areena 3
25/10/2020 16.00 2divA ButtSnorkeler FBC Turku 5 Leaf Areena 3
25/10/2020 17.00 2divA Parmaharjun Toivo Burana Teami Leaf Areena 3
25/10/2020 18.00 2divA FBC Jörners SBS Littoinen Leaf Areena 3
25/10/2020 19.00 2divA iloveljet Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
01/11/2020 12.00 1. Div HC/FC SB Mammutti Leaf Areena 3
01/11/2020 13.00 1. Div River Rats Musketeers Leaf Areena 3
01/11/2020 14.00 1. Div SB Mammutti PoSa 2 Leaf Areena 3
01/11/2020 15.00 1. Div PTPK River Rats Leaf Areena 3
01/11/2020 16.00 1. Div PoSa 2 Turun Ponteva Leaf Areena 3
01/11/2020 17.00 1. Div HIF PTPK Leaf Areena 3
01/11/2020 18.00 1. Div Musketeers Reilukerho Leaf Areena 3
01/11/2020 19.00 1. Div Turun Ponteva HIF Leaf Areena 3
07/11/2020 10.00 2divB HISE FBC Melapojat Leaf Areena 3
07/11/2020 11.00 2divB Archipelago S Huppati Leaf Areena 3
07/11/2020 12.00 2divB IKP HISE Leaf Areena 3
07/11/2020 13.00 2divB Brobeans Archipelago S Leaf Areena 3
07/11/2020 14.00 2divB Huppati IKP Leaf Areena 3
07/11/2020 15.00 2divB FBC Melapojat Laustori Leaf Areena 3
07/11/2020 16.00 2divB Poliisit Team Chaos Leaf Areena 3
07/11/2020 17.00 2divB AC Cheddar Brobeans Leaf Areena 3
07/11/2020 18.00 2divB Laustori Poliisit Leaf Areena 3
07/11/2020 19.00 2divB Team Chaos AC Cheddar Leaf Areena 3
14/11/2020 10.00 1. Div River Rats HC/FC Leaf Areena 3
14/11/2020 11.00 1. Div Musketeers HIF Leaf Areena 3
14/11/2020 12.00 1. Div Turun Ponteva PTPK Leaf Areena 3
14/11/2020 13.00 1. Div PoSa 2 Musketeers Leaf Areena 3
14/11/2020 14.00 1. Div HC/FC Reilukerho Leaf Areena 3
14/11/2020 15.00 1. Div SB Mammutti Turun Ponteva Leaf Areena 3
14/11/2020 16.00 1. Div PTPK PoSa 2 Leaf Areena 3
14/11/2020 17.00 1. Div Reilukerho SB Mammutti Leaf Areena 3
15/11/2020 10.00 Liiga Lex Puuhelmet Hannut Leaf Areena 3
15/11/2020 11.00 Liiga PSB Wankers Leaf Areena 3
15/11/2020 12.00 Liiga Sultans of Swing Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
15/11/2020 13.00 Liiga Toros de Oro SC PSB Leaf Areena 3
15/11/2020 14.00 Liiga Wankers Sultans of Swing Leaf Areena 3
15/11/2020 15.00 Liiga Hannut Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
15/11/2020 16.00 Liiga hooligans SB Tractors Leaf Areena 3
15/11/2020 17.00 Liiga yrmyt Toros de Oro SC Leaf Areena 3
15/11/2020 18.00 Liiga Pelkkä Klubi hooligans Leaf Areena 3
15/11/2020 19.00 Liiga SB Tractors yrmyt Leaf Areena 3
21/11/2020 10.00 2divB Laustori HISE Leaf Areena 3
21/11/2020 11.00 2divB IKP Brobeans Leaf Areena 3
21/11/2020 12.00 2divB Huppati Laustori Leaf Areena 3
21/11/2020 13.00 2divB Brobeans FBC Melapojat Leaf Areena 3
21/11/2020 14.00 2divB Team Chaos IKP Leaf Areena 3
21/11/2020 15.00 2divB FBC Melapojat Huppati Leaf Areena 3
21/11/2020 16.00 2divB AC Cheddar Archipelago S Leaf Areena 3
21/11/2020 17.00 2divB Poliisit HISE Leaf Areena 3
21/11/2020 18.00 2divB Archipelago S Team Chaos Leaf Areena 3
21/11/2020 19.00 2divB Poliisit AC Cheddar Leaf Areena 3
22/11/2020 10.00 2divA ButtSnorkeler Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
22/11/2020 11.00 2divA FBC Turku 5 FBC Jörners Leaf Areena 3
22/11/2020 12.00 2divA iloveljet ButtSnorkeler Leaf Areena 3
22/11/2020 13.00 2divA SB Giljotiini FBC Turku 5 Leaf Areena 3
22/11/2020 14.00 2divA FBC Jörners iloveljet Leaf Areena 3
22/11/2020 15.00 2divA Parmaharjun Toivo IKA Innebandy Leaf Areena 3
22/11/2020 16.00 2divA Burana Teami Velehot Leaf Areena 3
22/11/2020 17.00 2divA SBS Littoinen SB Giljotiini Leaf Areena 3
22/11/2020 18.00 2divA IKA Innebandy Burana Teami Leaf Areena 3
22/11/2020 19.00 2divA Velehot SBS Littoinen Leaf Areena 3
29/11/2020 12.00 1. Div Reilukerho River Rats Leaf Areena 3
29/11/2020 13.00 1. Div PoSa 2 HC/FC Leaf Areena 3
29/11/2020 14.00 1. Div HIF Reilukerho Leaf Areena 3
29/11/2020 15.00 1. Div PTPK Musketeers Leaf Areena 3
29/11/2020 16.00 1. Div HC/FC HIF Leaf Areena 3
29/11/2020 17.00 1. Div SB Mammutti River Rats Leaf Areena 3
29/11/2020 18.00 1. Div Musketeers Turun Ponteva Leaf Areena 3
29/11/2020 19.00 1. Div SB Mammutti PTPK Leaf Areena 3
05/12/2020 8.00 Liiga Pelkkä Klubi Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
05/12/2020 9.00 Liiga Sultans of Swing Toros de Oro SC Leaf Areena 3
05/12/2020 10.00 Liiga Wankers Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
05/12/2020 11.00 Liiga Toros de Oro SC Hannut Leaf Areena 3
05/12/2020 12.00 Liiga SB Tractors Sultans of Swing Leaf Areena 3
05/12/2020 13.00 Liiga Hannut Wankers Leaf Areena 3
05/12/2020 14.00 Liiga yrmyt PSB Leaf Areena 3
05/12/2020 15.00 Liiga hooligans Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
05/12/2020 16.00 Liiga PSB SB Tractors Leaf Areena 3
05/12/2020 17.00 Liiga hooligans yrmyt Leaf Areena 3
12/12/2020 10.00 1. Div HC/FC Turun Ponteva Leaf Areena 3
12/12/2020 11.00 1. Div Reilukerho PoSa 2 Leaf Areena 3
12/12/2020 12.00 1. Div HC/FC PTPK Leaf Areena 3
12/12/2020 13.00 1. Div Reilukerho Turun Ponteva Leaf Areena 3
12/12/2020 14.00 1. Div HIF SB Mammutti Leaf Areena 3
12/12/2020 15.00 1. Div River Rats PoSa 2 Leaf Areena 3
12/12/2020 16.00 1. Div Musketeers SB Mammutti Leaf Areena 3
12/12/2020 17.00 1. Div River Rats HIF Leaf Areena 3
13/12/2020 10.00 2divB FBC Melapojat Team Chaos Leaf Areena 3
13/12/2020 11.00 2divB Laustori Brobeans Leaf Areena 3
13/12/2020 12.00 2divB IKP AC Cheddar Leaf Areena 3
13/12/2020 13.00 2divB HISE Huppati Leaf Areena 3
13/12/2020 14.00 2divB Archipelago S Poliisit Leaf Areena 3
13/12/2020 15.00 2divB Team Chaos FBC Melapojat Leaf Areena 3
13/12/2020 16.00 2divB Brobeans Laustori Leaf Areena 3
13/12/2020 17.00 2divB AC Cheddar IKP Leaf Areena 3
13/12/2020 18.00 2divB Huppati HISE Leaf Areena 3
13/12/2020 19.00 2divB Poliisit Archipelago S Leaf Areena 3
09/01/2021 8.00 2divB Archipelago S FBC Melapojat Leaf Areena 3
09/01/2021 9.00 2divB Huppati Poliisit Leaf Areena 3
09/01/2021 10.00 2divB FBC Melapojat AC Cheddar Leaf Areena 3
09/01/2021 11.00 2divB Brobeans Huppati Leaf Areena 3
09/01/2021 12.00 2divB AC Cheddar Laustori Leaf Areena 3
09/01/2021 13.00 2divB HISE Brobeans Leaf Areena 3
09/01/2021 14.00 2divB Laustori Team Chaos Leaf Areena 3
09/01/2021 15.00 2divB Poliisit IKP Leaf Areena 3
09/01/2021 16.00 2divB Team Chaos HISE Leaf Areena 3
09/01/2021 17.00 2divB IKP Archipelago S Leaf Areena 3
10/01/2021 10.00 2divA IKA Innebandy ButtSnorkeler Leaf Areena 3
10/01/2021 11.00 2divA iloveljet SB Giljotiini Leaf Areena 3
10/01/2021 12.00 2divA FBC Jörners IKA Innebandy Leaf Areena 3
10/01/2021 13.00 2divA SB Giljotiini Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
10/01/2021 14.00 2divA Velehot iloveljet Leaf Areena 3
10/01/2021 15.00 2divA Parmaharjun Toivo FBC Jörners Leaf Areena 3
10/01/2021 16.00 2divA SBS Littoinen FBC Turku 5 Leaf Areena 3
10/01/2021 17.00 2divA Burana Teami ButtSnorkeler Leaf Areena 3
10/01/2021 18.00 2divA FBC Turku 5 Velehot Leaf Areena 3
10/01/2021 19.00 2divA Burana Teami SBS Littoinen Leaf Areena 3
17/01/2021 10.00 Liiga Hannut SB Tractors Leaf Areena 3
17/01/2021 11.00 Liiga Pelkkä Klubi Toros de Oro SC Leaf Areena 3
17/01/2021 12.00 Liiga Sultans of Swing yrmyt Leaf Areena 3
17/01/2021 13.00 Liiga Lex Puuhelmet Wankers Leaf Areena 3
17/01/2021 14.00 Liiga PSB hooligans Leaf Areena 3
17/01/2021 15.00 Liiga SB Tractors Hannut Leaf Areena 3
17/01/2021 16.00 Liiga Toros de Oro SC Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
17/01/2021 17.00 Liiga yrmyt Sultans of Swing Leaf Areena 3
17/01/2021 18.00 Liiga Wankers Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
17/01/2021 19.00 Liiga hooligans PSB Leaf Areena 3
23/01/2021 8.00 2divA Parmaharjun Toivo Velehot Leaf Areena 3
23/01/2021 9.00 2divA IKA Innebandy SB Giljotiini Leaf Areena 3
23/01/2021 10.00 2divA iloveljet SBS Littoinen Leaf Areena 3
23/01/2021 11.00 2divA ButtSnorkeler FBC Jörners Leaf Areena 3
23/01/2021 12.00 2divA FBC Turku 5 Burana Teami Leaf Areena 3
23/01/2021 13.00 2divA Velehot Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
23/01/2021 14.00 2divA SB Giljotiini IKA Innebandy Leaf Areena 3
23/01/2021 15.00 2divA SBS Littoinen iloveljet Leaf Areena 3
23/01/2021 16.00 2divA FBC Jörners ButtSnorkeler Leaf Areena 3
23/01/2021 17.00 2divA Burana Teami FBC Turku 5 Leaf Areena 3
24/01/2021 12.00 1. Div PTPK Reilukerho Leaf Areena 3
24/01/2021 13.00 1. Div Musketeers HC/FC Leaf Areena 3
24/01/2021 14.00 1. Div River Rats PTPK Leaf Areena 3
24/01/2021 15.00 1. Div Reilukerho Musketeers Leaf Areena 3
24/01/2021 16.00 1. Div HIF Turun Ponteva Leaf Areena 3
24/01/2021 17.00 1. Div PoSa 2 SB Mammutti Leaf Areena 3
24/01/2021 18.00 1. Div Turun Ponteva River Rats Leaf Areena 3
24/01/2021 19.00 1. Div PoSa 2 HIF Leaf Areena 3
30/01/2021 8.00 2divA FBC Turku 5 Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
30/01/2021 9.00 2divA FBC Jörners Burana Teami Leaf Areena 3
30/01/2021 10.00 2divA Parmaharjun Toivo SBS Littoinen Leaf Areena 3
30/01/2021 11.00 2divA SB Giljotiini FBC Jörners Leaf Areena 3
30/01/2021 12.00 2divA SBS Littoinen IKA Innebandy Leaf Areena 3
30/01/2021 13.00 2divA ButtSnorkeler SB Giljotiini Leaf Areena 3
30/01/2021 14.00 2divA IKA Innebandy Velehot Leaf Areena 3
30/01/2021 15.00 2divA Burana Teami iloveljet Leaf Areena 3
30/01/2021 16.00 2divA Velehot ButtSnorkeler Leaf Areena 3
30/01/2021 17.00 2divA iloveljet FBC Turku 5 Leaf Areena 3
31/01/2021 10.00 Liiga PSB Hannut Leaf Areena 3
31/01/2021 11.00 Liiga Wankers hooligans Leaf Areena 3
31/01/2021 12.00 Liiga Hannut yrmyt Leaf Areena 3
31/01/2021 13.00 Liiga Toros de Oro SC Wankers Leaf Areena 3
31/01/2021 14.00 Liiga yrmyt Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
31/01/2021 15.00 Liiga Lex Puuhelmet Toros de Oro SC Leaf Areena 3
31/01/2021 16.00 Liiga Pelkkä Klubi SB Tractors Leaf Areena 3
31/01/2021 17.00 Liiga hooligans Sultans of Swing Leaf Areena 3
31/01/2021 18.00 Liiga SB Tractors Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
31/01/2021 19.00 Liiga Sultans of Swing PSB Leaf Areena 3
06/02/2021 8.00 2divB Huppati Team Chaos Leaf Areena 3
06/02/2021 9.00 2divB IKP Laustori Leaf Areena 3
06/02/2021 10.00 2divB Team Chaos Brobeans Leaf Areena 3
06/02/2021 11.00 2divB HISE AC Cheddar Leaf Areena 3
06/02/2021 12.00 2divB Laustori Archipelago S Leaf Areena 3
06/02/2021 13.00 2divB Brobeans Poliisit Leaf Areena 3
06/02/2021 14.00 2divB Archipelago S HISE Leaf Areena 3
06/02/2021 15.00 2divB Poliisit FBC Melapojat Leaf Areena 3
06/02/2021 16.00 2divB AC Cheddar Huppati Leaf Areena 3
06/02/2021 17.00 2divB FBC Melapojat IKP Leaf Areena 3
27/02/2021 8.00 2divB FBC Melapojat HISE Leaf Areena 3
27/02/2021 9.00 2divB Huppati Archipelago S Leaf Areena 3
27/02/2021 10.00 2divB HISE IKP Leaf Areena 3
27/02/2021 11.00 2divB Archipelago S Brobeans Leaf Areena 3
27/02/2021 12.00 2divB IKP Huppati Leaf Areena 3
27/02/2021 13.00 2divB Laustori FBC Melapojat Leaf Areena 3
27/02/2021 14.00 2divB Team Chaos Poliisit Leaf Areena 3
27/02/2021 15.00 2divB Brobeans AC Cheddar Leaf Areena 3
27/02/2021 16.00 2divB Poliisit Laustori Leaf Areena 3
27/02/2021 17.00 2divB AC Cheddar Leaf Areena 3
28/02/2021 10.00 2divA FBC Jörners Velehot Leaf Areena 3
28/02/2021 11.00 2divA iloveljet IKA Innebandy Leaf Areena 3
28/02/2021 12.00 2divA Velehot SB Giljotiini Leaf Areena 3
28/02/2021 13.00 2divA ButtSnorkeler SBS Littoinen Leaf Areena 3
28/02/2021 14.00 2divA IKA Innebandy FBC Turku 5 Leaf Areena 3
28/02/2021 15.00 2divA SB Giljotiini Burana Teami Leaf Areena 3
28/02/2021 16.00 2divA FBC Turku 5 ButtSnorkeler Leaf Areena 3
28/02/2021 17.00 2divA Burana Teami Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
28/02/2021 18.00 2divA SBS Littoinen FBC Jörners Leaf Areena 3
28/02/2021 19.00 2divA Parmaharjun Toivo iloveljet Leaf Areena 3
06/03/2021 8.00 Liiga Wankers SB Tractors Leaf Areena 3
06/03/2021 9.00 Liiga Sultans of Swing Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
06/03/2021 10.00 Liiga SB Tractors Toros de Oro SC Leaf Areena 3
06/03/2021 11.00 Liiga Lex Puuhelmet yrmyt Leaf Areena 3
06/03/2021 12.00 Liiga Pelkkä Klubi PSB Leaf Areena 3
06/03/2021 13.00 Liiga Toros de Oro SC hooligans Leaf Areena 3
06/03/2021 14.00 Liiga PSB Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
06/03/2021 15.00 Liiga hooligans Hannut Leaf Areena 3
06/03/2021 16.00 Liiga yrmyt Wankers Leaf Areena 3
06/03/2021 17.00 Liiga Hannut Sultans of Swing Leaf Areena 3
07/03/2021 12.00 1. Div PTPK HIF Leaf Areena 3
07/03/2021 13.00 1. Div Musketeers River Rats Leaf Areena 3
07/03/2021 14.00 1. Div PoSa 2 PTPK Leaf Areena 3
07/03/2021 15.00 1. Div HIF Musketeers Leaf Areena 3
07/03/2021 16.00 1. Div SB Mammutti HC/FC Leaf Areena 3
07/03/2021 17.00 1. Div Turun Ponteva PoSa 2 Leaf Areena 3
07/03/2021 18.00 1. Div Reilukerho HC/FC Leaf Areena 3
07/03/2021 19.00 1. Div Turun Ponteva SB Mammutti Leaf Areena 3
14/03/2021 10.00 2divA Parmaharjun Toivo ButtSnorkeler Leaf Areena 3
14/03/2021 11.00 2divA FBC Jörners FBC Turku 5 Leaf Areena 3
14/03/2021 12.00 2divA ButtSnorkeler iloveljet Leaf Areena 3
14/03/2021 13.00 2divA FBC Turku 5 SB Giljotiini Leaf Areena 3
14/03/2021 14.00 2divA iloveljet FBC Jörners Leaf Areena 3
14/03/2021 15.00 2divA IKA Innebandy Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
14/03/2021 16.00 2divA Velehot Burana Teami Leaf Areena 3
14/03/2021 17.00 2divA SB Giljotiini SBS Littoinen Leaf Areena 3
14/03/2021 18.00 2divA Burana Teami IKA Innebandy Leaf Areena 3
14/03/2021 19.00 2divA SBS Littoinen Velehot Leaf Areena 3
20/03/2021 10.00 2divB HISE Laustori Leaf Areena 3
20/03/2021 11.00 2divB Brobeans IKP Leaf Areena 3
20/03/2021 12.00 2divB Laustori Huppati Leaf Areena 3
20/03/2021 13.00 2divB FBC Melapojat Brobeans Leaf Areena 3
20/03/2021 14.00 2divB IKP Team Chaos Leaf Areena 3
20/03/2021 15.00 2divB Huppati FBC Melapojat Leaf Areena 3
20/03/2021 16.00 2divB Archipelago S AC Cheddar Leaf Areena 3
20/03/2021 17.00 2divB HISE Poliisit Leaf Areena 3
20/03/2021 18.00 2divB Team Chaos Archipelago S Leaf Areena 3
20/03/2021 19.00 2divB AC Cheddar Poliisit Leaf Areena 3
21/03/2021 10.00 2divA ButtSnorkeler IKA Innebandy Leaf Areena 3
21/03/2021 11.00 2divA SB Giljotiini iloveljet Leaf Areena 3
21/03/2021 12.00 2divA IKA Innebandy FBC Jörners Leaf Areena 3
21/03/2021 13.00 2divA Parmaharjun Toivo SB Giljotiini Leaf Areena 3
21/03/2021 14.00 2divA iloveljet Velehot Leaf Areena 3
21/03/2021 15.00 2divA FBC Jörners Parmaharjun Toivo Leaf Areena 3
21/03/2021 16.00 2divA FBC Turku 5 SBS Littoinen Leaf Areena 3
21/03/2021 17.00 2divA ButtSnorkeler Burana Teami Leaf Areena 3
21/03/2021 18.00 2divA Velehot FBC Turku 5 Leaf Areena 3
21/03/2021 19.00 2divA SBS Littoinen Burana Teami Leaf Areena 3
27/03/2021 10.00 Liiga Hannut Lex Puuhelmet Leaf Areena 3
27/03/2021 11.00 Liiga Wankers PSB Leaf Areena 3
27/03/2021 12.00 Liiga Lex Puuhelmet Sultans of Swing Leaf Areena 3
27/03/2021 13.00 Liiga PSB Toros de Oro SC Leaf Areena 3
27/03/2021 14.00 Liiga Sultans of Swing Wankers Leaf Areena 3
27/03/2021 15.00 Liiga Pelkkä Klubi Hannut Leaf Areena 3
27/03/2021 16.00 Liiga SB Tractors hooligans Leaf Areena 3
27/03/2021 17.00 Liiga Toros de Oro SC yrmyt Leaf Areena 3
27/03/2021 18.00 Liiga hooligans Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
27/03/2021 19.00 Liiga yrmyt SB Tractors Leaf Areena 3
28/03/2021 12.00 1. Div PTPK Turun Ponteva Leaf Areena 3
28/03/2021 13.00 1. Div Musketeers PoSa 2 Leaf Areena 3
28/03/2021 14.00 1. Div PTPK SB Mammutti Leaf Areena 3
28/03/2021 15.00 1. Div Turun Ponteva Musketeers Leaf Areena 3
28/03/2021 16.00 1. Div River Rats Reilukerho Leaf Areena 3
28/03/2021 17.00 1. Div HIF HC/FC Leaf Areena 3
28/03/2021 18.00 1. Div SB Mammutti Reilukerho Leaf Areena 3
28/03/2021 19.00 1. Div HC/FC River Rats Leaf Areena 3
10/04/2021 10.00 Liiga Lex Puuhelmet Pelkkä Klubi Leaf Areena 3
10/04/2021 11.00 Liiga Toros de Oro SC Sultans of Swing Leaf Areena 3
10/04/2021 12.00 Liiga Pelkkä Klubi Wankers Leaf Areena 3
10/04/2021 13.00 Liiga Hannut Toros de Oro SC Leaf Areena 3
10/04/2021 14.00 Liiga Sultans of Swing SB Tractors Leaf Areena 3
10/04/2021 15.00 Liiga Wankers Hannut Leaf Areena 3
10/04/2021 16.00 Liiga PSB yrmyt Leaf Areena 3
10/04/2021 17.00 Liiga Lex Puuhelmet hooligans Leaf Areena 3
10/04/2021 18.00 Liiga SB Tractors PSB Leaf Areena 3
10/04/2021 19.00 Liiga yrmyt hooligans Leaf Areena 3
11/04/2021 12.00 1. Div Musketeers PTPK Leaf Areena 3
11/04/2021 13.00 1. Div Turun Ponteva HC/FC Leaf Areena 3
11/04/2021 14.00 1. Div SB Mammutti Musketeers Leaf Areena 3
11/04/2021 15.00 1. Div Reilukerho HIF Leaf Areena 3
11/04/2021 16.00 1. Div HC/FC PoSa 2 Leaf Areena 3
11/04/2021 17.00 1. Div River Rats SB Mammutti Leaf Areena 3
11/04/2021 18.00 1. Div PoSa 2 Reilukerho Leaf Areena 3
11/04/2021 19.00 1. Div HIF River Rats Leaf Areena 3
17/04/2021 9.00 1. Div 1. Div 7. 2. Div 2. Leaf Areena 3
17/04/2021 10.00 1. Div 1. Div 6. 2. Div 2. Leaf Areena 3
17/04/2021 11.00 Liiga 4. sijoittunut 5. sijoittunut Leaf Areena 3
17/04/2021 12.00 Liiga 3. sijoittunut 6. sijoittunut Leaf Areena 3
17/04/2021 13.00 Liiga 2. sijoittunut 7. sijoittunut Leaf Areena 3
17/04/2021 14.00 Liiga 1. sijoittunut 8. sijoittunut Leaf Areena 3
17/04/2021 15.00 Liiga 3. vs 6. voittaja 2. vs 7. voittaja Leaf Areena 3
17/04/2021 16.00 Liiga 4. vs 5. voittaja 1. vs 8. voittaja Leaf Areena 3
17/04/2021 17.00 Liiga Liigan 9. Divarin 2. Leaf Areena 3
17/04/2021 18.00 Liiga Pronssiottelu Leaf Areena 3
17/04/2021 19.00 Liiga Finaali Leaf Areena 3